Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] 1.6 MPI BSE szybko zużywają się świece zapłonowe NGK

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] 1.6 MPI BSE szybko zużywają się świece zapłonowe NGK

    Słuchawka to jest tylko do szybkiego WYWOŁANIA MENU telefonu i u mnie słuchawka NIE ODBIERA TELEFONU.
    Odbiera guzik OK, i przewijasz ew na ODBIERZ lub ODRZUĆ.
    Dlatego wg mnie musi byc MAXI, druga sprawa, PAROWANIE telefonu - z poziomu Navi sie tego nie zrobi chyba

  • #2
    [O2FL] 1.6 MPI BSE szybko zużywają się świece zapłonowe NGK

    Auto ma przebieg 86k km. Na fabrycznych świecach przejechało 60 k km. Przy tym przebiegu auto szarpało na biegu jałowym. Świece zostały wymienione, jednak przy niespełna 73 k km podczas instalacji LPG okazało się, ze świece znów nadają się do wymiany. Profilaktycznie do przeglądu po kolejnych 15 k km zabrałem świece i te zostały wymienione. Mechanik powiedział, że były prawie zużyte - może wytrzymałyby jeszcze 5k km - głowica czy tam elektroda była już "trójkątna".

    Mechanik zaproponował, aby następnym razem spróbować innych świec. Co może być przyczyną tak szybko zużywających się świec? Jakość NGK jest słaba? Co polecacie zamiast NGK?

    Po jakim przebiegu wymienia się przewody zapłonowe?
    Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

    Komentarz


    • #3
      Ja polec Denso i Beru. NGK to od pewnego czasu szit.

      Komentarz


      • #4
        sparrov, może to wina świec. moze dla odmiany zmienić producenta. ja swego czasu w ostatnich dwóch autach w których miałem LPG świece wymieniałem co 30-40 tys km. miały juz oznaki zużycia, aczkolwiek nie było źle
        OII 2.0TDI BKD+DSG Elegance

        Auto Detailing: Dream Car Studio
        (znajdź również na fb)

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X